konec FC Hradec Králové – FK Varnsdorf
0:1
(0:1)
Komentuje: Ondřej Novotný
 
Hostům dnes stačila jedna branka a poté perfektivní a bezchybný výkon v defenzivě. Tři body tak získávají hosté, kteří navíc budou mít v závěrečném zúčtování i lepší bilanci ze vzájemných zápasů. Díky za pozornost a příště opět na počtenou.
 
90+3
Konec zápasu.
 
90+3
Zorvan trefil na bližší tyči Kopečného a potom už hráli hosté. Je konec!
 
90+3
Urma metr před vápnem centroval a hosté zahráli rukou! Kopat se tak na závěr bude hodně nebezpečný přímý kop!
 
90+3
Vhazovat nedaleko své branky však budou hosté, což se Hradci nehodí do karet.
 
90+3
Nakonec ještě ne, míč ulovili domácí, kteří se ženou přeci jenom za poslední akcí utkání!
 
90+3
Vykopávat bude Porcal a to možná bude také pro dnešní zápas už vše!
 
90+2
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Lukáš Novák.
 
90
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Matěj Votava.
 
90
Dva centry z levé strany nyní navíc pokryl přímo Porcal, Východočeši už mají na vydolování jednoho či více bodů pouze tříminutové nastavení.
 
88
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Patrik Schön.
 
88
Perfektní defenzivní činnost Severočechů pokračuje! Z levé strany pálil z voleje Djurděvič, který těžil ze skvělé práce Kvídy, opět ale úřaduje obrana Varnsdorfu!
 
86
Hradeckým asi není přáno, další prudkou ránu totiž zablokovali hosté na rohový kop, takže ani nemohlo dojít na dohrání situace přímo před Porcalem.
 
84
Votroci pokračují ve velkém tlaku a snaží se vehementně vyrovnat, nyní na to možná budou mít prostor ze standardní situace.
 
82
Hradec byl centimetry od vyrovnání! Po rohovém kopu došlo na velký závar u branky, který zakončil prudkou ranou Kateřiňák, ovšem na brankové čáře stojící pravděpodobně kapitán hostí, dokázal kulatý nesmysl vykopnout pryč!
 
80
Kopečného centr na pravou stranu šel na Da Silvu, který se sice obtočil kolem obránce, následně ale vystřelit nedokázal.
 
78
Severočeši se už skutečně soustředí jenom na defenzivu, což Hradci moc nevyhovuje, jelikož se mu nedařilo přes celý zápas prosadit ani přes hradbu vyloženě čtyř defenzivních hráčů...
 
76
Hradec tlačí a snaží se dotlačit balon do branky všemi různými variantami. Varnsdorf se však důkladně brání a nechce o cenné vedení přijít. Zároveň může být klidný i Porcal, který o hodně práci přichází, když právě úřaduje jeho obrana.
 
74
Plašil mohl vyrovnat! Jenomže byl zřejmě tak překvapený, že se k němu dostal míč, takže ho nakonec stihl jenom zpracovat na hrudi a poté byli už rychlejší defenzivní hráči Severočechů.
 
73
Kopečný z pravé strany našel na penaltě Da Silvu, který sice nepovedeně, ale i tak zakončil a bude to jubilejní desátý roh Votroků.