konec FC Hradec Králové – FK Varnsdorf
0:1
(0:1)
Komentuje: Ondřej Novotný
 
90+3
Urma metr před vápnem centroval a hosté zahráli rukou! Kopat se tak na závěr bude hodně nebezpečný přímý kop!
 
90+2
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Lukáš Novák.
 
90
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Matěj Votava.
 
88
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Patrik Schön.
 
88
Perfektní defenzivní činnost Severočechů pokračuje! Z levé strany pálil z voleje Djurděvič, který těžil ze skvělé práce Kvídy, opět ale úřaduje obrana Varnsdorfu!
 
82
Hradec byl centimetry od vyrovnání! Po rohovém kopu došlo na velký závar u branky, který zakončil prudkou ranou Kateřiňák, ovšem na brankové čáře stojící pravděpodobně kapitán hostí, dokázal kulatý nesmysl vykopnout pryč!
 
63
Žlutou kartu dostává Petr Heppner (FK Varnsdorf).
 
59
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Jakub Šípek.
 
54
Žlutou kartu dostává Jiří Kateřiňák (FC Hradec Králové).
 
50
Po rohovém kopu vyhrál u své branky důležitý hlavičkový souboj Durdević, který se tak společně se Zorvanem běželi na branku v přečíslení. Po velkém závaru před vápnem nakonec zakončoval Kvída, jenomže v pádu hodně přestřeluje!
 
46
Žlutou kartu dostává Fahrudin Durdević (FC Hradec Králové).
 
46
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Robert Jukl, přichází Milan Černý.
 
45+2
Kopečný si naběhl úplně sám na pravou stranu vápna, kam se mu snažil dát balon Vlkanova, ovšem za pět minut dvanáct přispěchal jeden z hostů velkou příležitost překazil!
 
44
Stoprocentní šanci chytá Porcal! Po rohovém kopu prudce hlavičkoval Kvída, hostující brankář ovšem hodně prudkou koncovku přímo pod břevno vyrazil!
 
38
Parádní akce předvedl Vlkanova, který dokázal ve vápně obehrál dvojici hráčů a pak posadit prudký centr na hlavu zcela volného Urmy. Ten ovšem trkl kulatý nesmysl jen těsně vedle pravé tyčky!
 
29
Východočeši zabrali a bylo z toho hned několik střel, Porcal však nemusel ani jednou zasahovat, protože prudké koncovky vždy dokázal někdo z bránících hráčů zablokovat!
 
27
Varnsdorf dobře zachytil špatnou přihrávku Votroků a hnal se v početní nevýhodě směrem na branku. I když obránců bylo v prostoru sice skutečně více, nakonec z toho byla hodně prudká rána Kocourka. Ottmar však kryje!
 
20
Ze hřiště odchází zraněný Leibl, jenž měl krvavou ránu na hlavě. Na hřiště nastupuje Zorvan, který pro Hradec může znamenat velkou zpruhu, jak už nejednou prokázal v jarní části sezony.
 
12
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Hosté jdou zaslouženě do vedení! ONDŘEJ KOCOUREK dostal přihrávku do vápna, kde se nenechal zastrašit nikým s obránců, přistoupil blíže k brance a poté pohledně o břevno posílá svůj celek do hodně cenného vedení – 0:1!
 
8
Parádní souhra hostů! Míče se ujal Dordič, dvakrát si ťukl míč a poté se nabídla obrovská příležitost na hranici malého vápna pro Ondráčka. Ten ale přestřeluje!