konec SK Sigma Olomouc B – SK Líšeň 2019
1:2
(1:0)
Komentuje: Daniel Ryl
 
Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle!
 
Líšeň coby nejlepší venkovní tým je tak minimálně do odpoledne na třetím místě, zatímco Olomouc může spadnout na jedenáctou příčku.
 
Opravdu se tak stalo! Líšeň potvrdila, že venku umí bodovat, přestože prvních padesát minut nebyla vůbec nebezpečná a byla pasivnějším týmem. Olomouc může litovat zahozených šancí v první půli, po které sice vedla, ale pak svými chybami v defenzivě dala Líšni šanci.

Brňané příležitost využili, když pěknými góly Milana Lutonského a Marka Poláška během čtyř minut otočila vývoj zápasu, který si ve zbývající půlhodině pohlídala a slaví potřebné vítězství.
 
90+2
Konec zápasu.
 
90+2
Konec, Líšeň si mez střídačkami vybojovala faul a jakmile Černín pošle míč do hry, Vokoun zápas ukončí.
 
90+2
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Martin Tauš.
 
90+2
Brejk Líšně končí nepřesným centrem z levé strany, který Trefil sbírá. Už jsme v závěru dvouminutového nastavení.
 
90+1
Šumbera přehnal svou aktivitu na polovině hřiště, když u své střídačky fauluje.
 
90
Líšeň už se s tím nemaže. Když může, prostě míč pošle co nejdále od svého vápna a snaží se držet hru v bezpečné vzdálenosti od Vajnera.
 
89
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Dmytro Pavlovyč Džupenjuk.
 
89
Vzápětí si Vajner připisuje další povedený výběh proti centru ze strany. Olomouc se však rychle vrací k míči, protože hosté na útočné polovině faulují.
 
88
Dele se po pravé straně hezky prosmýkl na hranici šestnáctky, kam poslal povedenou přihrávku, jenže Zlatohlávek se svým parťákem míč neusměrnili mezi tři tyče.
 
88
Ačkoliv poslední brejk Líšně neměl střelecký efekt, dokázal našetřit alespoň důležitý čas. Sigma už ale znovu kombinuje na hostující polovině.
 
87
Hra už je nastěhovaná kompletně na polovině Líšně, která čeká na možnost brejků. Bohužel pro domácí fanoušky jim Olomouc dává svými nepřesnostmi dostatek příležitostí.
 
86
Olomouc se nechce vzdát, ale proti líšeňskému bloku už nemá lehký úkol, navíc si musí dávat pozor na chybičky.
 
85
Nepřesná přihrávka nastartovala přečíslení hostů, na jehož konci Sokol jen přiťukl míč za obránce pro Poláška, který jemným kopem poslal míč těsně vedle levé tyče!
 
84
Olomouc si vybojovala další roh, ale první pokus na přední tyč byl odvrácen. Vzápětí při druhém pokusu našel sražený míč Šípa, jenž vrátil míč do vápna na Deleho, ale jeho hlavička letí jen nad branku.
 
83
Za nakopnutým míčem se hnal Šíp, ale Vajner pohotově vyběhl a ukryl míč do svých rukavic, čímž minimálně získal pár desítek vteřin k dobru.
 
Dnešní utkání sleduje 267 diváků.
 
82
Líšeň se nevzdává, po nenápadné akci z levé strany si vybojovala rohový kop, ale přetažený centr na zadní tyč končí hlavičkou mimo.