konec SK Sigma Olomouc B – SK Líšeň 2019
1:2
(1:0)
Komentuje: Daniel Ryl
 
90+2
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Martin Tauš.
 
89
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Dmytro Pavlovyč Džupenjuk.
 
85
Nepřesná přihrávka nastartovala přečíslení hostů, na jehož konci Sokol jen přiťukl míč za obránce pro Poláška, který jemným kopem poslal míč těsně vedle levé tyče!
 
81
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Tom Ulbrich, přichází Šimon Šumbera.
 
79
Útočný faul Patrika Slaměny (OLB) je potrestán žlutou kartou.
 
77
Rozhodčí Vokoun přerušuje hru po faulu na půlící čáře, kterého se dopustil Tomáš Ulbrich (LIS).
 
66
Brejk Olomouce skončil faulem na Kramáře, po němž sudí nechal výhodu, ale následný zákrok na Zlatohlávka už končí pro Jakuba Černína (LIS) žlutým napomenutím.
 
61
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
ze hřiště odchází Filip Uriča, přichází Jan Fiala,
ze hřiště odchází Denis Kramář, přichází Jáchym Šíp,
ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Tomáš Zlatohlávek.
 
60
Obraně Sigmy se asi zasekla páčka u joysticku. Defenziva domácích znovu zůstala jen nečinně stát a přihlížela Matochově centru na malé vápno, kde hostující hráč zazdil šanci zakončit, přesto hra pokračovala a první jmenovaný vzápětí z malého vápna pálil vedle levé tyče.
 
57
Líšeň právě vstřelila branku!
To je efektivita jako hrom! Defenziva Sigmy po rozehrávce absolutně propadla, načež se ve vápně dostal k míči zcela nehlídaný MAREK POLÁŠEK a i přes velkou snahu pohotového Trefila uklidil míč k pravé tyči.
 
53
Líšeň právě vstřelila branku!
Střelecké trápení Líšně končí! Krásnou akci předvedl MILAN LUTONSKÝ, jenž si u levé postranní čáry ťukl míč se spoluhráčem, načež se nehlídaný krásně prosmýkl do vápna a střelou k zadní tyči nachytal Trefila.
 
45+1
Matocha se skvěle pokusil nachytat Trefila zakroucenou střelou na přední tyč, ale stejně jako jeho dorážející spoluhráči v závaru na malém vápně neuspěl – rohový kop.
 
39
Olomouc B právě vstřelila branku!
Nápaditá rozehrávka Sigmě nevyšla, jelikož Slaměnovo posunutí poslal Poulolo jen do obránce, ale z následného rohu se prosadil DAVID VANĚČEK a posílá svůj tým do vedení.
 
29
Obrovské šance pro Sigmu! Přízemní centr proletěl do vápna k Hadašovi, který se nejprve v klidu zbavil obránce a jeho připravenou střelu Vajner pokryl. Vzápětí pálil Kramář jen vedle pravé tyče.
 
26
Sigma hezky zakombinovala, načež se dostala ke střele z levé strany, ale Vaněček pálí jen mimo branku!
 
26
Líšeň si posouvala míč, načež se rychle přesunula až k vápnu, kde však dochází k faulu Pavla Vandase (LIS) na bránícího Poulola.
 
23
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Daniel Grečmal.
 
22
Nátlak Sigmy však pokračoval, rychle získala míč a zpoza vápna se opřel do míče Kramář, jehož střela do středu branky končí u Vajnera!
 
21
Nenápadný přetažený centr na zadní tyč se zdál ztracený, ale Bednár se přece jen dostal k hlavičce, načež jeho oblouček do horní sítě Vajnera pořádně protáhl!