konec FC Zbrojovka Brno – FK Příbram
0:1
(0:1)
Komentuje: Daniel Kinc
 
90+3
Antwi poté vehementně protestoval a v součtu s faulem uviděl žlutou kartu.
 
90
Na domácích je vidět značná frustrace, Smejkal teď za zbytečný faul uviděl žlutou kartu.
 
86
Domácí vyrazili do kontru, zprava pádil Řezníček, který ještě střílenou přihrávkou hledal na zadní tyč Smejkala, ale ten měl k míči daleko.
 
84
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Jiří Hamza, přichází Josef Divíšek.
 
84
Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází David Krch,
ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Emmanuel Anih,
ze hřiště odchází Vinny Loic Nkwinga, přichází Jan Brabec.
 
82
Hosté z rohu předvedli parádní signál, kdy Hušbauer načechral svůj centr před vápno na Matouška, jeho rána z voleje Berkovcovi vypadla, ovšem Endl zažehnal další nebezpečí.
 
77
A vyrovnání bylo znovu blízko! Smejkalův povedený centr na zadní tyč našel volného Řezníčka, který zblízka orazítkoval brankovou konstrukci!
 
75
A další kombinace pro domácí, kteří budou dohrávat v deseti. Koželuh namazal Švestkovi a poté jej musel faulovat, rozhodčí mu ukázal žlutou kartu, která v součtu s tou první za simulování před šesti minutami znamená červenou!
 
75
Hosté klidně mohli rozhodnout. Dudl doběhl dlouhý míč a Hušbauer následně vysunul Nečase, ten místo střely v jasné pozici ještě hledal Antwiho, který z těžké pozice pálil nad.
 
73
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Nicolas Martinek.
 
69
Koželuh si chtěl obhodit Antwiho, místo dalšího postupu si ale zkoušel pádem k zemi vynutit faul a rozhodčí mu udělil žlutou kartu za simulování.
 
68
Fousek dostal parádní míč za obranu od Hamzy, místo střely v jasné pozici ale ještě přihrával a hosté jeho úmysl přečetli...
 
64
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Denis Granečný, přichází Pavel Gaszczyk.
 
61
Zbrojovka v šanci! Nejprve to kolem vápna vypadalo krkolomně, než Řezníček lehkou kolmicí dokázal uvolnit za stopery Alijagiče, ale ten po zemi nepropálil Melichara.
 
55
Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Rostislav Jandera, přichází Theodoros Andronikou.
 
48
Domácí byli centimetry od vyrovnání! Fouskův rohový kop propadl na vápno ke Smejkalovi, jehož utaženou ránu plackou vyrazil Melichar před sebe. Řezníček špičkou dorážel a Dudl dokázal míč vykopnout z brankové čáry!
 
46
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Jan Hellebrand, přichází Tomáš Smejkal.
 
41
Řezníček se na polovině uvolnil kolem Jahiče, který jej musel stáhnout k zemi, a vidí zaslouženou žlutou kartu.
 
34
Jandera při snaze získat míč na Marovi zajel skluzem do soupeře a první žlutá karta duelu je na světě.
 
32
Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Jan Vokřínek, přichází Filip Matoušek.
 
30
Už to bylo málem o dvě branky! Dlouhý míč za obranu prodloužil hlavou do ohně Fišl a ve skluzu si jej za domácími stopery našel Hasan Jahić, který špičkou kopačky zakončoval do protipohybu Berkovce, ale ten dokázal v pádu skvěle reflexivně zasáhnout!
 
21
Příbram právě vstřelila branku!
Hosté jdou z ničeho nic do vedení. Vysoký nákop sklepla obrana Brna jen k JAKUBU NEČASOVI, který si míč dvakrát sklepl hrudí a parádní ranou z voleje z velké dálky napasoval svou střelu k pravé tyči, kam se Berkovec natahoval marně. Nečas se tak prosazuje proti klubu, ve kterém ještě loni působil – 0:1.
 
13
První šance Příbrami! Vokřínek skvěle kolem Granečného vysunul do vápna Nečase, který chtěl přelobovat vyběhnutého Berkovce, ale ten stihl míč lehce tečovat a nasměrovat na rohový kop.
 
3
Na konci třetí minuty první velká šance! Granečný utekl po levé lajně a přetaženým centrem našel Koželuha, který hrudí sklepl Řezníčkovi. Ten se zbavil dvou soupeřů a pálil z ideální pozice sám před brankou, leč nad břevno!