po prodl. CD Alcoyano – Real Madrid CF
2:1
(0:1)
Komentuje: Milan Huppert
 
116
Rozzlobený gólman Realu Andrij Lunin zlostí kopl do tyčky. Rozhodčí si tohoto momentu všiml a brankáři ukázal žlutou kartu.
 
110
Velká komplikace pro Alcoyano! Rámon López na útočné polovině nesmyslně zajel do Militaa, jenž se v bolestech skácel na zem. Útočník opustil za postranní čáry a vsedě, s rukama v dlaních, zpytuje svědomí.
 
103
Rámon López moc dobře věděl co bude následovat po přidržení Marca Asensia, kterého držel, dokud Španěl nespadl na trávník. Tato žlutá karta je naprosto neoddiskutovatelná.
 
90+5
Tak ještě jedna standardka pro Real! Vinícius Júnior spěchal do do pokutového území soupeře, když ho zezadu srazil Ferriz. Stoper si vysloužil kartu žluté barvy.
 
78
Na žluté karty je vyrovnáno. Álvaro Odriozola nezachytil sprint El Ghezouaniho a tak si pomohl jeho přidržením.
 
58
Premiérovou kartu bílého baletu inkasoval útočník Mariano Díaz. Sedmadvacetiletý španělský útočník přišlápl kotník Gonzálezovi a svého činu si byl předem moc dobře vědom.
 
34
Druhá žlutá karta v krátkém časovém sledu pro domácího hráče. Juanan Casanova uklouzl a vsedě bolestivě nakopl do lýtka Valverdeho.
 
32
První žlutou kartu střetnutí obdržel Jordan Sánchez, který před malým okamžik fauloval Isca. Nyní si vyšlápl na Vázqueze, jemuž zabránil v pohybu podražením.