2:3
(2:1)
Komentuje: Roman Zajíček

To je z Brna vše, přeji pěknou sobotu a prodloužený víkend.

Nováček tak na svém hřišti prohrává s Duklou, která ve druhé části prokázala větší kvalitu a troufám si tvrdit, že měla i více sil. Líšeň tak po slibně rozehraném utkání nebere ani bod.

Předposlední domácí utkání Líšně je u konce. Ještě to zkusil z dálky Málek, ale výsledek se už nezměnil. Možná je to pro Líšeň až dost krutý výsledek. V prvním poločase hrála velmi dobře, měla šance a vedla. Jenže ve druhé části se pouze bránila a to se ji vymstilo. Nejprve vyrovnal střídající Fábry a celé utkání nakonec překlopil na stranu hostů Jakab.

90+4

90+3
Zikl ve vápně zůstal na zemi, ale faul to nebyl. Dukla kráčí ke třem bodům.

90+2
Další trestný kop domácích, míč propadl až na Jeřábka, který však pálil hodně nepřesně.

90
Nastavují se čtyři minuty.

90
Rada zasahuje před dotírajícím Filou. Následná akce Málka končí v zámezí.

90
Domácí to ještě zkouší dlouhými nákopy. Po jednom z nich se píská faul a bude z toho standardka.

88
Vypadalo to na slibné zakončení, Málkovi chyběl kousek, aby vypálil na Filipa Radu.

86
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Róbert Kovaľ.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Ondřej Ullman.

86
Do konce už nezbývá mnoho času, Dukla je stále u míče a Líšeň nemá mnoho sil.

85
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Daniel Fišl.

85
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Filip Chládek.
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Martin Rolinek, přichází Adam Fila.

82
Dukla právě vstřelila branku!
Velký obrat je na světě. Domácím evidentně došla šťáva a živější Pražané jsou blízko třem bodům. Po pohledné kombinaci se JOSEF JAKAB dostal až před Halousku a možná i po jeho jemné teči se dokutálel míč do sítě. To je pro Líšeň hodně smolný moment. Vedla 2:1, ale krátce před koncem prohrává 2:3.

79
Líšeň to stále zkouší na brejky, ale Zikl je tam sám a nemá potřebnou podporu.

77
Nepovedený pokus Holíka, který se akrobaticky položil do míče. Halouska rozehrává od své brány.

75
No a Dukla tlačí dál, bod je pro ni určitě málo.

74
Líšni se ve druhém poločase bránění nevyplatilo, možná měla být v útoku víc aktivnější.