konec MFK Chrudim – FK Fotbal Třinec
1:2
(1:2)
Komentuje: Petr Dejnožka
 
90+4
Petr Drahoš dostává červenou kartu! Nepřesnou přihrávku na brankáře hasil držením, za což okamžitě vyfasoval kartu rudé barvy.
 
90+3
Za zdržování hry dostává žlutou kartu brankář Adamuška.
 
88
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Jakub Krčál.
 
88
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Pavol Ilko, přichází David Gáč.
 
83
Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).
 
80
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Janošík, přichází Lukáš Buchvaldek.
 
79
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Martin Sulík.
 
66
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Milan Ujec.
 
65
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Tomáš Omasta.
 
63
Hostující tým mohl udeřit potřetí, Arroyo chytře vrátil míč pod sebe na rozběhnutého Pavola Ilka, jenž zajímavou ranou z hranice pokutového území jen o decimetry přestřelil Zímovu branku!
 
60
Tradiční pořekadlo nedáš – dostaneš se otřásalo v základech! Opakovaný nástřel Dostálka tečoval před Adamuškou Kesner, k dorážce se tlačil ještě Sixta. Obrana Třince v čele s brankářem svoji klec uhájila.
 
59
Z ničeho nic mohli hosté udeřit potřetí! Po rychlé akci po pravé straně dostal míč na zlatém podnose na malé vápno Martin Janošík, z voleje ale prostor mezi třemi tyčemi těsně minul!
 
35
Třinec právě vstřelil branku!
Domácí hrají a jsou aktivnější, soupeř dává góly. Rychlá akce Třince nejprve zaváněla pokutovým kopem, k míči se nakonec dostal RENÉ DEDIČ, který dokázal přes nohu Hlavsy dostat míč do odkryté branky – 1:2!
 
32
Chvíli na to se na totožném místě žlutí znovu, tentokrát ale na opačné straně. Tomáš Dostálek podkopl unikajícího soupeře.
 
30
Po faulu na Rybičku dostává žlutou kartu Erik Šula.
 
27
Od rohového praporku zakroutil Ondřej Kesner míč na hlavu Petra Drahoše, který přesnou hlavičkou nastřelil břevno třinecké branky!
 
25
Třinec právě vstřelil branku!
Tak to obrovská hrubice chrudimského brankáře, který nyní daroval Třinci vyrovnávací branku. Simon Zíma při odkopu zkusil kličku, kterou mu ale LUIS ARROYO vystihl a z ostrého úhlu po zemi trefil odkrytou branku MFK – 1:1!
 
18
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté otevírají skóre zápasu první střelou na branku! David Sixta centrem za obranu rozběhl TOMÁŠE FROŇKA, levý záložník Chrudimi nezazmatkoval, navedl si míč do vápna a technickou střelou po zemi otevřel skóre dnešního zápasu – 1:0!