konec FC Zbrojovka Brno – FK Viktoria Žižkov
6:0
(4:0)
Komentuje: Daniel Kinc
 
Ode mne je to pro dnešek vše, pěkný zbytek dne ze Srbské.
 
Dnešní utkání je u konce a domácí Zbrojovka nadělila soupeři z hlavního města kanára! Brňané v duelu naprosto dominovali a o třech bodech bylo rozhodnuto už v první půli. O šest branek se podělilo šest různých střelců, ve druhé půli se trefili ještě po ráně z vápna Růsek a v samém závěru se dočkal ještě také Škoda. Zbrojovka zapisuje na jaře druhou výhru ze dvou duelů a míří tabulkou vzhůru.
 
90+1
Konec zápasu.
 
90+1
Po přímém kopu hostů v závěru hlavičkoval Šustr, ale jen do rukavic Halousky.
 
90
Bude se nastavovat jedna minuta.
 
89
Na tribunách se ozývá sborové "Hoši, děkujem!" Domácí míří za nejvyšší výhrou v letošní sezóně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
 
88
Brno právě vstřelilo branku!
Ještě jeden hřebíček do žižkovské rakve! Vintr po kolmici běžel sám na branku, ale Soukup jeho kličku zastavil čistým skluzem. Míč se však odrazil na hranici vápna, kam dobíhal z druhé vlny MICHAL ŠKODA a prudkou ranou poslal balón do opuštěné branky. Po třech neuznaných gólech se tak domácí střelec konečně dočkal regulérní branky – 6:0.
 
88
Další akci Žižkova zastavuje opět ofsajd, hostům dnes není ale přáno vůbec nic.
 
87
Halouska si po centru vůbec nebyl jistý se svým zákrokem, míč podběhl a boxoval jej jen za sebe. K jeho štěstí byl pískán faul.
 
86
Na dnešní utkání bylo vydáno 2622 vstupenek.
 
86
Ještě jeden faul ze strany domácích, hosté budou zahrávat přímý kop zprava.
 
85
Stříž sebral míč na polovině hřiště a postupoval směrem vpřed, ale Sukisu vysunout nedokázal. Poté prostrkával míč na Antla, u míče byl však dříve Halouska.
 
83
Exekuce se chopil znovu střelec tří jarních tref Brna Štepanovský, jenže opět našel jen hlavu jednoho ze soupeřů.
 
82
Štěpanovského centr sice hosté zneutralizovali, jenže ten samý hráč byl poté blíže vápnu na levé straně faulován a je tu přímý kop pro Brno.
 
81
Opět domácí operovali na levé straně a opět vybojovali po zblokovaném centru rohový kop.
 
80
Rozběhla se poslední desetiminutovka duelu. Tu načal obranným zákrokem Krejčí, který zastavil brejk Žižkova, a rychle otáčí hru.
 
79
Sukisa je ve druhé půli zatím neviditelný a připomněl se až teď. Míč si sekl kolem Bariše, ale jeho rána šla vysoko do ochozů.
 
78
Pak se však míče zhostil u lajny Ondřej Vintr jako tank postupoval do vápna. Obešel tři soupeře, jenže nakonec střílel jen do připraveného Soukupa!
 
77
Na protějším pólu hřiště útočili znovu domácí. Eismann centroval opět zleva, ale znovu neúspěšně.
 
76
Urbanec si pustil míč mezi nohama, čímž zmátl dva soupeře, ale jeho ránu zablokoval Vintr. Poté centr propadl na zadní tyč k Tusjakovi, jenže ten obranný blok také nepropálil.