konec MFK Karviná – SK Sigma Olomouc B
1:0
(0:0)
Komentuje: Pavel Budař

Karviná si díky parádnímu výkonu z druhého poločasu připisuje 3 body po výhře 1:0 nad rezervou Sigmy Olomouc. Výhru zařídil brankou z 57.minuty Málek, když dokázal překonat Digaňu z penaltového puntíku. Karviná se tak dostává na 3.místo v tabulce Fortuna Národní Ligy.

90+6

90+5
Zaváhání v obraně mohl ještě využít Boateng, ale na Digaňu nevyzrál.

90+4
Mikuš byl faulován na polovině soupeře.

90+3
Karviná už kontroluje výsledek zápasu a vše nasvědčuje tomu, že dnes vyhraje.

90+2
Střídání v týmu MFK Karviná:
ze hřiště odchází Jakub Rezek, přichází Jan Žídek.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
Velmi nebezpečnou tečovanou střelu dokázal na poslední chvíli vyrazit na rohový kop Digaňa.

88
Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Adam Bednár).

86
Jakub Rezek viděl žlutou kartu za protesty vůči rozhodčímu.

85
Standardní situace domácích končí ve vápně útočným faulem.

84
Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Denis Kramář).

83
Karviná bude mít podobnou standardní situaci, jako před malou chvíli na druhé straně měla Olomouc.

82
Olomouc bude mít další zajímavou standardní situaci.

81
Dnešní utkání sleduje 1 587 diváků.

80
Obránce Karviné byl tvrdým zákrokem faulován to doprovázel i hlasitý výkřik.

78
Olomouc během posledních minutek začala hrát víc aktivněji dopředu, ale pořád je to bez střely na bránu ve druhé polovině.

77
Hosté z přímého kopu bránu neohrozili, střela trefila dobře postavenou zeď a od zdi se míč odrazil na rohový kop.

76
Hosté si standardní situaci zopakují, tentokrát to bude z více střelecké pozice.