konec FK Fotbal Třinec – FK Dukla Praha
1:2
(0:0)
Komentuje: Igor Mainka
 
Z mé strany už to je pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
 
Pro oba týmy ještě sezóna nekončí. Dukla se bude připravovat na případné barážové utkání, Třinec ještě čeká páteční dohrávka proti Vlašimi. Toto utkání se odehraje na stadionu Rudolfa Labaje od 17 hodin.
 
Duel mezi Třincem a Duklou nakonec poznal vítěze. Šťastnějším týmem je družina trenéra Skuhravého, která nejprve v přesilovce po vyloučení Gáče nevyužila pokutový kop, a poté inkasovala z kopačky Ciencialy. Duklu nepříznivý stav nezlomil, přidala na obrátkách a dvěma góly otočili výsledek ve svůj prospěch, postarali se o to Jakab a Doumbia. Pražané si zaslouženě odvážejí ze Slezska tři body po vítězství 2:1.
 
90+4
Konec zápasu.
 
90+4
Chmiel rozehrál přímý kop na hranici pokutového území, kam vyběhl brankář Kinský a chytil balón do rukavic.
 
90+2
Chmiel z přímého kopu nakopl míč na bránu, ale v pokutovém území nedokázali domácí dostat míč na soupeřovu bránu. Brankář Kinský bude odkopávat míč od vlastní brány.
 
90+1
Rozhodčí přidal k druhému poločasu ještě tři minuty.
 
90+1
Po faulu ve středu pole uviděl žlutou kartu Mentberger.
 
90
Doumbia uvolnil přihrávkou na pravé straně Krunerta, ten se rozhodl pro střelu, ale z první z nějakých dvaceti metrů přestřelil třineckou branku.
 
88
Vaněk z přímého kopu trefil pouze třinecké hráče stojící u žluté zdi.
 
88
Střídání v domácím celku, Janoščína vystřídal Bulawa.
 
87
Po faulu na Samiece budou domácí zahrávat přímý kop z pětadvaceti metrů.
 
86
Dukla právě vstřelila branku!
Míč si vzal MOHAMED DOUMBIA, stejně jako jeho předchůdce zvolil pravou polovinu brány, ale trochu výš, a byl úspěšný! Chmiel gólu nedokázal zabránit – 1:2!
 
85
Souček zahrál míč do pokutového území, tam se uvolnil Fábry a zasekl nohu o nohu Vaňka. Rozhodčí Cieslar podruhé v utkání odpískal pokutový kop!
 
84
Spolupráce Mentbergra s Chlumeckým nepřinesla úspěch, na útočnou polovinu zamířili Třinečtí.
 
84
Už i Vaněk je na hřišti.
 
83
Na trávníku zůstal v nefotbalové pozici kromě Vaňka také Janoščín. Druhý jmenovaný pokračuje ve hře, první míří za postranní čáru.
 
82
Doumbia ostře protestoval proti odpískání faulu na Vaňkovi. To si rozhodčí Cieslar nenechal líbit a udělil Pražanovi žlutou kartu.
 
79
Utkání končí pro jediného domácího střelce. Lukáše Ciencialu nahradil Tomáš Weber. Ještě před střídáním vystřelil z hranice šestnáctky Krunert, ale diagonální střelou minul pravou tyč Chmielovy brány.
 
78
Poslední střídání na straně Dukly a hned dvojité. Utkání skončilo pro Kovaľa a Kozla, naopak šanci dostali Palacios s Mentbergrem,