konec FC Slavoj Vyšehrad – MFK Chrudim
1:3
(0:2)
Komentuje: Richard Wagner
 
Dámy a pánové, ode mne je to ze stadionu Evžena Rošického na pražském Strahově vše. Mějte hezký zbytek neděle. Na počtenou se u dalších přenosů těší Richard Wagner.
 
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:12. Střely mimo: 7:0. Rohy: 8:1.
 
I do druhé půle měli lepší nástup fotbalisté Vyšehradu a stejně jako v první půli to byli oni, kdo jako první inkasoval. I když dvacet minut před koncem dokázal Čvančara devátým gólem v sezóně snížit, na další zásah se šemíci nezmohli.
 
90+3
Konec zápasu.
 
90+3
Vojtěch Šandera trefil jen zeď a následně hlavní rozhodčí třikrát přerušovaně zadul na píšťalku a ukončil střetnutí.
 
90+2
Denis Laňka byl faulován a je z toho asi poslední standardní situace pro domácí. Bude to na přímou střelu? Je to zhruba pětatřicet metrů... I když nevíme, kolik je nastaveno minut, dá se očekávat, že brzy tento čas vyprší.
 
90+2
Dlouhý výkop Zímy a následně taktický faul Vašulína na hranici pokutového území před Otáhalovou brankou. Chrudim příkladně brání svůj dvougólový náskok.
 
90+1
Daniel Vašulín inkasuje žlutý kartonek za zdržování hry.
 
90
Ještě jeden centr letěl z levé strany, ale před nabíhajícím Adnanem Bašičem se vytáhl s dalším precizním výskokem Simon Zíma.
 
90
Vojtěch Šandera poslal krásně dýchaný míč na zadní tyč, kde ale nejvýše vyskočil Martin Sulík, který si připsal precizní obranný zákrok.
 
89
Milan Ujec fauloval Vojtěcha Šanderu a domácí mají výhodnou standardku. Dá se čekat centřík na hlavičku.
 
88
Jeden z domácích hráčů se za hranicí vápna položil do hlavičky, který ale letěla jen vedle Zímovy tyče.
 
87
Žlutou kartu dostává Martin Sulík (MFK Chrudim).
 
86
Filip Drobílek se prosmýkal kolem obránce, nastřelil jej a chtěl po sudích písknout nedovolenou hru rukou. Lajnový ale místo toho odmával jen jeho následný faul, na což reagoval velmi nevybíravými slovy, které vulgárně posílaly vykonat sudího velkou potřebu.
 
84
Šanderův rychlý centr na vápno zachytil Denis Laňka, který posléze pronikl do vápna a vystřelil, ale jeho dělovku zblízka vykopl pohotový gólman Chrudimi!
 
83
Vysokou svíci na zadní tyč si pohlídal brankář Zíma, který ji stáhl do rukavic.
 
82
Tomáš Jablonský zachytil nedůraznou rozehrávku soupeře a naběhl si do vápna, kde ale míč poslal jen do skluzujícího beka. Je z toho alespoň roh.
 
81
Žlutou kartu dostává Tomáš Čvančara (FC Slavoj Vyšehrad).
 
81
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jan Nikodem, přichází Jakub Krčál.
 
80
Daniel Kozel se ocitl v obrovské šanci! Po centru z levé strany se k němu dostal v malém vápně balon, ale hlavičku je těsně netrefil!