konec Real Betis – Real Madrid CF
1:2
(0:1)
Komentuje: David Suchý
 
Držení míče: 74 % : 26 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 9:13.
 
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Realu Madrid, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří si vytvořili opravdu velký nápor, díky kterému se dočkali vyrovnávací branku, kterou obstaral křídelník Canales. Bílý balet se ve druhém poločase dlouho hledal, nakonec se však z ojedinělé šance dočkal rozhodující branky, kterou dvě minuty před koncem vsítil bývalý hráč Betisu Sevilla Dani Ceballos.
 
90+4
Konec zápasu.
 
90+3
Nakonec se jako poslední dotkl míče jeden z domácích, Real tak bude zahrávat rohový kop z levé strany hrací plochy.
 
90+2
K autovému vhazování se tedy dostal hostující Nacho, který u rohového praporku hledal Viníciuse, kterému ale míč utekl daleko do zámezí.
 
90+1
Útočným faulem si před malým momentem pomohl González. Betis se rozhodl okamžitě rozehrát, Boudebouz ale neprošel přes Nacha.
 
90
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
 
88
Real Madrid právě vstřelil branku!
To jsou věci, hosté jdou z ojedinělé šance opět do vedení! K rozehrávce volného kopu se postavil DANI CEBALLOS, který se rozhodl zamířit na brankářovu stranu, což slavilo úspěch. López se totiž prvním krokem hnul na druhou stranu, tím pádem na přesnou střelu nedokázal reagovat.
 
87
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Lorenzo Morón.
 
87
Modrić zkoušel za obranou najít Gonzáleze, což se sice podařilo, avšak krátce poté se důrazným způsobem dostal k míči obránce Bartra.
 
86
Žlutou kartu dostává William Carvalho (Real Betis).
 
86
Barragán ještě udržel míč na hrací ploše, načež v pokutovém území oslovil Tella, kterému rána ze vzduchu vůbec nesedla, Navas nemusel zasahovat.
 
85
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Ryad Boudebouz.
 
85
Avšak pouze na krátký časový úsek. Naopak se hosté dostali až do pokutového území, kde byl na poslední chvíli zastaven rychlonohý Carvajal.
 
84
Vinícius chtěl spolupracovat s nevýrazným Gonzálezem, kterého ale dokázal předskočit Mandi. Posléze se Betis dostal z přehuštěného prostoru.
 
83
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. V tuto chvíli se hosté dostalo k souvislejší práci s míčem, avšak López je stále bez práce.
 
82
Posléze musel zasahovat Nacho, který špičkou kopačky dopravil míč zpět za brankovou čáru. Canalesova další vzdušná nabídka našla pouze hlavu Ramose.
 
81
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Brahim Díaz.
 
80
Na pořadu dne byl další rohový kop pro Betis. Canales ho zkoušel zakroutit směrem do branky, nejvýše do vzduchu se ale dostal brankář Navas.
 
79
Další centr domácích tentokráte odklízel pozorný Ramos, jenomže i přesto se jeho kolegové nedostali ani ke středovému kruhu. Betis opět sevřel soupeře.