konec FC Zbrojovka Brno – MFK Chrudim
3:0
(1:0)
Komentuje: Daniel Kinc
 
Ode mne je to pro dnešek z brněnského stadionu vše, někdy příště na počtenou.
 
Dnešní duel je u konce a Zbrojovka splnila roli favorita, když nováčka z Chrudimi poráží hladce 3:0. Po poločase vedli domácí o gól a své brankové portfolio červení rozšířili po hodině hry, kdy se po sérii šancí a zahozených hlaviček prosadil přesnou ranou Lukáš Magera. Domácí měli utkání ve své moci a nakonec přidali ještě jednu trefu, když se po brejku přesnou ranou blýskl z vápna Damián Bariš. Domácí tak berou první výhru v sezóně, to hosté na tu svou stále čekají.
 
90+2
Konec zápasu.
 
90+2
Ten byl nakonec rozehrán na střed, přičemž Řezníček se do míče opřel z uctivé vzdálenosti, nicméně branku Melichárka zhruba o metr minul.
 
90+1
A po faulu Šurala na levé straně budou hosté zahrávat ještě jeden přímý kop.
 
90
Nastavují se dvě minuty.
 
89
Další centr do šestnáctky směřoval zprava, a to na Vašulína, ale Pavlík byl pozorný a míč hlavou dokázala odvrátit.
 
88
Hra už pokračuje, Melichárek je v pořádku. Hosté zahrávali roh, kdy první centr odvrátil hlavou Magera, a následná rána soupeře z voleje na okraji vápna byla zblokována.
 
87
Brněnský gólman a kapitán v jedné osobě zůstává stále ležet na zemi, na hřiště jdou zdravotníci.
 
86
Froněk dostal dobrý míč obloučkem do vápna, v tísni ale zakončit nedokázal, neboť se srazil s Melichárkem, který inkasoval nepříjemnou ránu a nevypadá to s ním dobře.
 
85
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Ladislav Krejčí.
 
84
Brno právě vstřelilo branku!
Ten se však hostům nepovedl a domácí rozjeli další brejk, který končí třetí – pojišťující brankou. Míč se dostal zleva na střed k Magerovi, který jej poslal dál Růskovi. Ten vybídl kolmicí do sprintu Šurala, jenž dal lahůdkový pas pod sebe napříč šestnáctkou DAMIÁNU BARIŠOVI a ten se přesnou ranou z první k tyči podruhé dnes zapsal mezi střelce – 3:0.
 
83
Kesner měl prostor na hranici vápna, ale nakonec chtěl ještě přihrávat doprava, nicméně jeho pas byl Pavlíkem sražen na rohový kop.
 
82
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Denis Krištof, přichází Daniel Vašulín.
 
81
Na dnešní utkání bylo vydáno 2 321 lístků.
 
81
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Peter Štepanovský, přichází Dan Jambor.
 
80
Soupeře ale Zbrojovka do žádného tlaku pustit nechce, drží míč nyní na obranné polovině v kombinaci. Zároveň připravuje své další střídání.
 
79
Chrudimští se snaží s blížícím se závěrem stále více a více otevírat hru, a tlačit se dopředu, zatímco domácí mohou spoléhat na rychlé brejky.
 
77
Domácí ale nakonec standardní situaci, kterou zahrával Mastík, zvládli, Magera znovu vypomohl, a poslal balon k Melichárkovi.
 
76
Oba celky se nyní rvaly o každý metr hrací plochy ve středu hřiště, nakonec vše utnul faul Šurala a rozehrávají hosté.