konec FC Vysočina Jihlava – FK Ústí nad Labem
2:3
(0:2)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Nezvykle dlouhý druholigový ročník je pro Jihlavu a Ústí nad Labem u konce. 30. kolo skončilo výhrou hostí 3:2. Ti vedli po první poločase 2:0 když se trefil Lukáš Matějka. Ve druhém poločase se domácí zvedli a zásluhou dvou branek Stanilava Klobásy srovnali krok. Poslední slovo však měli hosté ze severu Čech. Svým třetím gólem rozhodl o zisku tří bodů Lukáš Matějka. Vysočinu může těšit fakt, že má v kádru nejlepšího střelce soutěže. Stanislav Klobása vstřelil sedmáct branek, jeho pronásledovatel Lukáš Matějka šestnáct.

90+4

90+4
Hosté rozehráli nakrátko a následně přišel hvizd hlavního rozhodčího.

90+4
Jakub Rezek na své polovině fauloval a u míče zůstanou hosté.

90+4
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Adam Černý.

90+2
Ve vápně fauloval Luis Arroyo gólmana Mariána Tvrdoně a vidí žlutou kartu.

90+1
Gólman hostí musel být po srážce ošetřen.

90
Druhý poločas bude o tři minuty delší.

89
Vysočina jej rozehrála z pravé strany, ale obrana hostí byla pozorná.

89
Blízko ke třetí brance měl i Stanislav Klobása, ale nakonec je z tjo jn rohový kop.

88
Gólman Marián Tvrdoň měl k míči blíže než Lukáš Zoubele.

87
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
LUKÁŠ MATĚJKA se dočkal třetí branky, když si položil Michala Lancmana a do odkryté branky poslal míč.

86
Luis Arroyo se snažil obhodit Bohumila Hudce, ale na stopera Ústí nad Labem si nepřišel.

85
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Petr Kunc.

84
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Adam Ritter, přichází Luis Arroyo.

83
Z levé strany rozehrál rohový kop Filip Novotný, ale obrana hostí byla pozorná

83
Matúš Laco přihrál ve vápně Lukáši Zoubelemu, jehož střela na bránu byla tečována a bude z toho roh pro domácí.

81
Filip Novotný se ve vápně k přihrávce nedostal, od své brány tak bude rozehrávat gólman hostí.

81
Žlutou kartu dostává Matěj Valenta (FK Ústí nad Labem).

79
Jihlava právě vstřelila branku!
STANISLAV KLOBÁSA dstal míč do vápna a z pravé strany prostřelil gólmana Mariána Tvrdoně. Jeho náskok na čele tabulky střelců je tak opět dvougólový.