Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Denis Krištof.

To je nervák! Martin Šimko hlavičkuje do břevna chrudimské branky!

Žlutou kartu dostává Vlastimil Veselý (FC Vysočina Jihlava).

87
Nervy jsou na pochodu. Sulík po faulu odkopl balon a také dostal od sudího žlutou kartu.

83
Ladislav Mužík přerušil vznikající velkou šanci Jihlavy jasným faulem na žlutou kartu, potrestání přijal s pokorou.

76
Žlutou kartu dostává Matúš Lacko (FC Vysočina Jihlava).

74
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Michal Trávníček, přichází Jakub Krčál.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Martin Sulík.

73
Tak to byla, troufnu si říci, tutová šance na vyrovnání! Matúš Lacko zůstal naprosto sám před Zímou v ideální palební pozici, jenže míč nezasáhl dobře a tím celou šanci na vyrovnání zmařil!

71
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Jakub Rezek.

71
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Rajmund Mikuš, přichází Luis Arroyo.

63
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Matěj Koubek, přichází Stanislav Klobása.

62
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Ladislav Mužík.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Jan Nikodem.

59
Střílený centr z pravé strany si Fofana málem srazil do vlastní branky! Míč nakonec proskákal jen těsně vedle!

58
Dvě šance Jihlavy v krátkém sledu! Nejprve Zoubeleho střela skončila na noze Fofany, následně Filip Novotný zpoza pokutového území našel jen náruč Simona Zímy.

54
Fofana trefil nohu soupeře a za svůj zákrok dostává žlutou kartu

53
Jihlava právě vstřelila branku!
A jedeme dál! Jihlava je znovu o krok blíže k Chrudimi! Centr Pojezného přistál na hlavě LUKÁŠE ZOUBELEHO, který prudkou hlavičkou na přední tyč snížil na 4:3!

52
Chrudim právě vstřelila branku!
Ani poločasová přestávka gólové hody neutnula, domácí si berou dvoubrankové vedení zpět na svoji stranu! Dnešní oslavenec Daniel Vašulín si zpracoval Kesnerův centr a z otočky o obránce FARISE ŠUDAJWU upravil na 4:2! Hattrick se ale bohužel nekoná – 4:2!

49
Žlutou kartu dostává Fáris Šudajwa (FC Vysočina Jihlava).

46
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Waly Diouf, přichází Martin Šimko.

43
Trávníčkův faul na levé straně má hodnotu žluté karty.

42
Přizvednutý centr Kesnera přistál na zadní tyči na noze Daniela Vašulína, který nakonec podklouzl a ve velké šanci poslal balon je do boční sítě!

40
Bláznivý poločas ještě nekončí! Hosté se vrací na dostřel jediného gólu! Na hranici pokutového území se do míče Rajmund Mikuš, jeho přízemní střelu tečoval ONDŘEJ VENCL mimo dosah chrudimského gólmana – 3:2!

38
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Fáris Šudajwa.

37
Další okénko i v chrudimské obraně! Sám na gólmana postupoval Jan Fortelný, nakonec proti vybíhajícímu Zímovi volil přímou střelu, kterou ale nastřelil chrudimského gólmana do hrudi. Skvělý zákrok chrudimského brankáře, který udržel dvoubrankové vedení Východočechů!

35
Z ničeho nic se však hosté vrací do utkání! Smejkalův průnik po pravé straně přinesl přihrávku na malé vápno, kde s velkým štěstím propasíroval balon za čáru MATĚJ KOUBEK – 3:1!

19
Daniel Vašulín si po pasu od Rybičky říkal o hattrick, na poslední chvíli se mu ale do střely položil jeden z bránících hráčů Jihlavy! Domácí jsou na hřišti jednoznačnými pány!

15
Neskutečná destrukce týmu Jihlavy, který chce bojovat o postup do nejvyšší soutěže! Sixta chytrou kolmicí vybídl PETRA RYBIČKU do samostatného úniku, jeho jemný lob přes brankáře Veselého doskákal těsně k pravé tyči jihlavské branky! Patnáct minut za námi, skóre 3:0!

14
Obrovská radost v Chrudimi, s pořadovým číslem druhá! Řezníček zachytil rozehrávku soupeře, nebál se průniku kupředu a následně kolmici vyslal na zteč DANIELA VAŠULÍNA! Ten se sám před brankářem Veselým nemýlil a zvýšil na rozdíl dvou branek – 2:0!

5
Na první branku dnešního souboje jsme čekat nemuseli a prosazuje se dnešní oslavenec, čerstvě dvaadvacetiletý, útočník DANIEL VAŠULÍN! Jeho pátá branka v sezoně přišla z pokutového kopu, brankáře Veselého poslal na opačnou stranu a otevřel skóre dnešního utkání – 1:0!

3
Obrovská chyba však přišla i v jihlavské obraně! Nepřesný pas na brankáře Veselý kostrbatě zpracovával, míč mu vypíchl Rybička, který byl následně faulován. Bude to penalta pro Chrudim!