MICHAL ŘEZÁČ s kouskem štěstí protlačil míč do sítě a je vyrovnáno!

Po rohu ve vápně a závaru ve vápně je tu penalta pro Dynamo!

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Gjinollari, přichází Brůža.

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Bouguetouta.

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jáša, přichází Tomášek.

62
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Ardamica.

60
Dominik Soukeník se zjevil mezi obránci a z dobré pozice pálil, Dynamo udržel v zápase Luksch.

48
Opět jako v prvním poločase se Dynamo mohlo prosadit po dlouhém autu! Tentokrát jej stopoval Šplíchal, opřel se do míče z úhlu trefil dobře postaveného brankáře Macha.

45+1
45+1. Filip ZORVAN - 1:2

45+1
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Těžko říci, proč se nastavovalo, když k tomu nebyl důvod, i proto se domácí zlobí. Penalta byla také přísná. Ale neudělají s tím Jihočeši nic. Po poločase Dynamo prohrává 1:2, protože FILIP ZORVAN penaltu zkušeně proměnil.

45+1
Žlutou kartu dostává Krejčí (SK Dynamo Č. Budějovice).

45
Penalta pro Hradec. Nenápadné přistrčení Krejčího ve vápně je posouzeno jako penaltové.

44
Rychlá akce Dynama mohla skončit před poločasem druhým gólem. Pouček vyslal do útoku Šplíchala, který obehrál Janouška, ale z úhlu neprostřelil Macha.

34
34. Jakub PETŘÍK - 1:1

34
Máme vyrovnáno po nádherné ráně. JAKUB PETŘÍK dostal hodně prostoru, zhruba z třiadvaceti metrů vypálil a jeho nádherná střela o břevno skončila v síti.

4
4. Martin ŠPLÍCHAL - 1:0

4
Domácí jdou z první útočné akce do vedení. Dlouhý aut doběhl Kalousek, ostrým centrem do vápna oslovil MARTINA ŠPLÍCHALA, jenž dorazil míč do sítě.