konec FK Fotbal Třinec – 1. SC Znojmo FK
1:1
(1:1)
Komentuje: Igor Mainka
 
90
Poslední střídání zápasu. Jana Mudru nahradil Oleksij Čereda.
 
88
Zajímavá situace v domácím podání. K odraženému míči se dostal v levé části pokutového území Klec a prudkou střelou zhruba o metr přestřelil břevno znojemské brány!
 
82
Za faul na Maksiče inkasoval žlutou kartu třinecký kapitán Ondřej Kušnír.
 
81
Třinecký trenér provedl změnu na hrotu. Lukáše Hapala vystřídal René Dedič, jediný jarní střelec v třineckém dresu.
 
76
Střídání také na znojemské straně. Dženise Beganoviče nahradil čerstvý otec, bývalý třinecký útočník Jakub Teplý.
 
75
Utkání končí pro třineckého odchovance Lukáše Ciencialu. První zápas v základní sestavě zvládl domácí mladík ročníku 2001 na výbornou. Ve zbytku zápasu nahradí Matěj Schwendt.
 
74
Po faulu na Kuncu uviděl žlutou kartu třinecký záložník Michal Klec.
 
69
Buchvaldek se snažil utéct po levé stran, ale byl faulován Avdičem. Bývalý hráč Třince uviděl žlutou kartu.
 
62
Po faulu na Ciencialu ve středu pole viděl žlutou kartu znojemský Dominik Kunca.
 
60
První střídání provedl znojemský trenér František Šturma. Šimona Šmehyla vyměnil Filip Maksič.
 
56
Z následného protiútoku se snažil dostat po levé straně k centru Kunca, ale byl faulován Bedecsem. Třinecký stoper viděl žlutou kartu.
 
46
Znojmo mohlo hned ze začátku druhého poločasu výrazně udeřit! Zpoza šestnáctky se opřel do míče Mudra a krásnou střelou orazítkoval levou tyč třinecké brány! Domácí příznivci si hluboce oddechli!
 
46
Domácí trenér o poločase sáhl ke změně. Lukáše Luptáka nahradil Martin Janošík.
 
41
Přímý kop Kuncy prolétl do pokutového území, kde se k míči dostal Beganovič, ale rychlou střelou z malého vápna neprostřelil nohy jednoho z třineckých obránců!
 
36
Znojmo právě vstřelilo branku!
Z následného rohového kopu už se Jihomoravané prosadili! Centr z pravé strany se odrazil v pokutovém území k MAHAMADOVI DRAMÉMU, který střelou po zemi srovnal účet zápasu na 1:1!
 
35
Ou! Tak to byla šance! Šmehyl odcentroval z pravé strany do pokutového území, Cihlář se zkusil položit do centru, Třinečtí ho pustili k hlavičce a jeho tutovku musel hasit tygřím skokem brankář Bárta! Výborný zákrok třineckého gólmana!
 
24
Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí odvrátili rohový kop a vzápětí se vydali do rychlého protiútoku. Přečíslení se rozhodl vyřešit střelou TOMÁŠ OMASTA, ale prvním pokusem trefil nohy obránce. Následná dorážka se odrazila od nohou druhého ze stoperů, což překvapilo brankáře Bučka, který již nedokázal zareagovat na změnu směru a kapituloval – 1:0!
 
10
Buček rychle rozehrál rohový kop, Machalík utekl po levé straně a Lupták ho před pokutovým územím fauloval. Naštěstí pro domácí nebyl posledním hráčem a tak z rukou rozhodčího Nenadála vidí pouze žlutou kartu.
 
6
Lupták rozjel akci od pravé postranní čáry, s míčem si naběhl před šestnáctkou, dlouhou přízemní přihrávkou vybídl k zakončení Ciencialu, ten se ještě snažil nahrávat před bránu, ale skluzující Hapal se nedokázal dostat k míči rychleji než brankář Buček. Diváci akci odměnili potleskem.
 
2
Do první velké šance zápasu se dostali hosté, konkrétně Šmehýl, který se na pravé straně pokutového území zjevil sám před brankářem Bártou, ale střelou po zemi nechal vyniknout třineckého gólmana!