konec USA – Česko
3:2
(2:0, 0:2, 1:0)
Komentuje: Johan Čáp, Matěj Vybíral
 
46:58
Spojené státy právě vstřelily branku!
To je ohromná škoda! Češi nevyužili další šanci, když Tomáš Hyka z otočky těsně minul a kapitán Američanů PATRICK KANE (8+11) znovu ukázal své schopnosti. Dokázal vykoupat Hronka, který při obranném manévru upadl a rázem šel z levé strany sám na Francouze, vypálil znovu k zadní tyči, přesně nad beton a USA si berou zpět ztracené vedení. Asistence: Derek Ryan (4+3).
 
30:55
Česko právě vstřelilo branku!
Velmi chytře sehraná početní výhoda, která je tak bleskově využita, a je srovnáno! Český tým není ve druhé třetině lepší, ale dokázal stáhnout dvoubrankové manko. David Pastrňák od modré čáry přiťukl puk na teč MARTINU NEČASOVI (3+2), který ho přesnou tečí nasměroval pod břevno, Kinkaid nestihl zasáhnout! Asistence: David Pastrňák (4+2), Filip Hronek (1+2).
 
24:56
Česko právě vstřelilo branku!
Čeští fanoušci se mohou radovat, je sníženo! Rychlá kombinace Česka, Gudas přihrál na pravou stranu Faksovi, který našel přesně na levém kruhu MICHALA ŘEPÍKA (4+0)! Ten už dokázal z první zamířit do bližšího horního rohu, Kinkaid na puk nedosáhl. Asistence: Radek Faksa (0+3), Radko Gudas (0+2).
 
12:19
Spojené státy právě vstřelily branku!
To není dobré. Američané z jednoduché akce přidávají další branku a vedou 2:0. Bonino přihrál přes Moravčíka a našel před brankou zapomenutého CAMA ATKINSONA (7+4), který už si s Francouzem dokázal poradit, udělal mu rychlou kličku do bekhendu do protipohybu a zakončil k tyči. Asistence: Nick Bonino (0+3), Johnny Gaudreau (1+8).
 
10:36
Spojené státy právě vstřelily branku!
Američané v klidu přežili početní nevýhodu a už při plném počtu hráčů udeřili! PATRICK KANE (7+11) pronikl do útočného pásma přes Poláška jako nůž máslem a z hranice pravého kruhu vypálil zápěstím přesně k zadní tyči! Francouz se natahoval marně. Pro americkou megastar jde o sedmou branku na turnaji. Asistence: Derek Ryan (4+2).