konec SK Zápy – Bohemians Praha 1905
2:3
(0:1)
Komentuje: Martin Augustin
 
Fotbalisté Záp podlehli ve 2. kole MOL Cupu pražské Bohemce 2:3, ale za výkon se rozhodně nemusejí stydět! Hosté se v prvním poločase ujali vedení po hlavičce Josefa Jindříška, ovšem účastník ČFL se po přestávce osmělil a dokonce dokázal otočit skóre. V 62. minutě proměnil penaltu za ruku Hronka v šestnáctce někdejší klokan Pavel Hašek a o tři minuty později dostal Zápy do euforie Tomáš Matějka. Bohemians však senzaci nedopustili. V 72. minutě nejprve vyrovnal Ibrahim Keita a deset minut před koncem rozhodl o postupu favorita Michael Ugwu.
 
90+3
Konec zápasu.
 
90+2
Po kombinaci s Ugwuem zakončoval už do téměř prázdné brány Jan Vodháněl! Za brankáře Soukupa ale zaskočil na brankové čáře jeden ze spoluhráčů. Vodháněl ještě marně reklamoval ruku a penaltu.
 
90
Jakub Rada obdržel žlutou kartu. Mezitím je ošetřován hostující stoper Köstl.
 
90
Do velké šance se dostal domácí Kristian Jankto! Ten se jako tank protlačil do zakončení z pravé strany šestnáctky, ale vypálil jen do boční sítě!
 
88
Pro faul si došel Ibrahim Keita. Bohemka může šetřit čas na útočné polovině.
 
88
K velkému sólu se nadechoval Jan Vodháněl. Obešel dva domácí hráče, třetí ho už zastavil.
 
86
Závar v hostující šestnáctce. Odražený míč napálil nad Martin Jelínek.
 
85
Na druhé straně se ocitl v situaci 1 na 1 Michael Ugwu. Trefil ale jen bránícího hráče.
 
84
Kristian Janko v pokutovém území ve snaze vystřelit promáchl.
 
82
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Josef Eliáš, přichází Matyáš Kubů.
 
80
Bohemians právě vstřelili branku!
MICHAEL UGWU je strůjcem zelenobílého obratu! Po závaru v šestnáctce si našel odražený balón a poslal ho ze svého pohledu k levé tyči Soukupovy svatyně – 2:3.
 
80
Utkání přihlíží 650 diváků.
 
79
Dobrý centr na zadní tyč poslal z levé strany Jan Vodháněl. Ani jeden ze dvou spoluhráčů však na míč nedosáhl. Pouze se kope od domácí brány.
 
78
Domácí se nevzdávají a nadále se snaží útočit. Nyní musela zasahovat ve své šestnáctce obrana Bohemky.
 
76
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic velkého z toho nebylo.
 
74
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Martin Kaisler.
 
73
Domácí po gólu protestovali. Reklamovali, že míč před akcí, kterou zakončil Ugwu, již opustil hrací plochu. Žlutou kartu za řeči vyfasovali Josef Eliáš a Vojtěch Hron.
 
72
Bohemians právě vstřelili branku!
Hosté srovnávají! Na centr z levé strany si naběhl IBRAHIM KEITA, který hlavou umístil míč ke vzdálenější levé tyči z pohledu gólmana domácího celku – 2:2.
 
71
Michal Šmíd pouštěl dlouhý nákop brankáři Valešovi, ale toho atakoval útočník Záp. Pískán je útočný faul, ale tohle obrana Bohemians zase moc nezvládla.