konec Real Linense – SK Slavia Praha
4:2
(3:1)
Komentuje
 

 
Konec zápasu.
 
82
Poslední minuty se odehrávají na středu hřiště a ani jeden z gólmanů nemá mnoho práce.
 
76
Krásná rána Zmrhala zhruba z třiceti metrů mířila do šibenice, brankář ji ale vytáhl na roh.
 
74
Ze hry odstupuje Milan Škoda, který asi tři minuty nazpět podstoupil souboj, po kterém na hřišti kulhal. Vypadá to na problém s tříslem, snad to ale nebude vážné. Místo něj se vrací na trávník Jan Vejvar.
 
70
Sešívaní rozehráli standardní situaci, centr Stocha ale na zadní tyči usměrnil Mareš hlavou jen vedle branky.
 
67
Po autu Slavie z pravé strany se míč odrazil za vápno ke Stochovi, jehož tvrdý volej, který pravděpodobně mířil do branky, zblokovala obrana. Následně ještě po centru Zmrhala zakončoval hlavou Škoda, bohužel ale nad branku.
 
64
GOOOL! Sešívaní snižují na 2:4! Van Buren vybojoval míč, kopl si ho před obranu, kde to už vypadalo, že bude v ofsajdu Milan Škoda. Ten se ale do hry nezapojil, tudíž si van Buren si míč doběhl, před brankou nahrál osamocenému Miroslavu Stochovi, který snižuje střelou do prázdné! #SKSpriprava
 
61
Nejprve se po krásné kombinaci mezi Zmrhalem a Buchou dostal mladý záložník ke střele zpoza vápna, gólman ale jeho střelu mířící pod břevno lapil. Následně šli do protiútoku domácí, na branku se řítil Ramón. Jeho přihrávku na nabíhajícího spoluhráče zblokoval na roh Frydrych a sešívaný obránce si poradil i s ním a míč odkopává.
 
51
Po nedorozumění Frydrycha s Otáhalem a špatné přihrávce našeho obránce jdou domácí do vedení 4:1, když se prosadil Ibrahima.
 
47
Po centru z levé strany odkopl míč do zámezí Mareš a slávisté následný rohový kop ubránili.
 
46
46.

 
46
Začal druhý poločas.
 
45
45.

 
45
První poločas skončil.
 
41
Po autu Sýkory posílal do vápna nebezpečný centr Mingazov, míč ale proletěl vápnem, aniž by ho sešívaní před brankou dostihli. Hra pokračovala a po centru z pravé strany se do zakončení dostal Tomáš Necid. Obránce našeho útočníka ubránil i s pomocí ruky, penalta se ale nepískala.
 
39
Přetažený centr našel na zadní tyči Vejvara, který se pokusil z první zakončit. Jeho tečovaný pokus nakonec propadl kolem branky a míč pokračoval v cestě směrem k rohovému praporku.
 
38
Velká šance Slavie a další spolupráce po ose Danny – Necid. Danny posunul míč před vápnem na Tomáše Necida, ten se kličkou zbavil obránce a levou nohou tvrdě pálil do šibenice – gólman ale vyrazil na roh! Ten sešívaní sehráli v secvičeném signálu na krátko na Sýkoru. Jeho tvrdý střílený centr ale nikdo ze spoluhráčů nevyužil.
 
32
Do úniku za obranu se dostal Gato, který běžel na podobné úrovni jako Jakub Jugas. Stoper sešívaných ho ale výborným zákrokem odstavil a pro míč si tak mohl v klidu doběhnout brankář Otáhal.
 
24
24. NECID - 3:1