konec SK Sigma Olomouc – SK Dynamo Č. Budějovice
5:2
(2:0)
Komentuje: Michal Břuchanský
 
Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
 
Je dobojováno! Utkání dvou nejslabších týmů v rámci Juniorské ligy končí jasným vítězstvím domácí Sigmy, která si tak v části poražených připisuje do tabulky první tři body. Základ vítězství Olomouce se urodil již v první půli, kterou domácí vyhráli 2:0. Po změně stran pak Budějovice snížily z 0:3 na 2:3, ale po chybách v obraně znovu dvakrát kapitulovala.
 
90
Konec zápasu.
 
89
Lukáš Raab si došel pro faul a domácí zůstávají u míče. V závěru zápasu se s ním už nikam bezhlavě neženou.
 
88
Tomáš Macháček si dvakrát vyměnil míč s Kotoučem, druhá narážečka už byla pomalejší a Macháčkova střela zpoza vápna neměla šanci na úspěch.
 
87
Českobudějovičtí často chtějí přenášet hru ke kraji hřiště, většina těchto pasů ale do plánovaného místa určení nedojde.
 
86
Kratochvíl počkal na Macháčka, který ještě našel Raaba, ale jeho přihrávka k levému kraji velkého vápna už byla zablokovaná.
 
85
Oba celky teď hodně chybují a hra je proto zaseknutá v blízkosti půlící čáry. Aktuálně se snaží zahuštěným středem prokousat hráči Sigmy.
 
84
Žlutou kartu dostává Lukáš Pouček (SK Dynamo Č. Budějovice).
 
81
Obě obrany v posledních minutách fungují už o něco lépe a týmy se mnohem složitěji dostávají do zakončení. Mezitím se rozběhla poslední desetiminutovka zápasu.
 
79
Kratochvíl se dostal až do pokutového území, vzápětí přihrál pod sebe, jenže Macháček trefil jen nohy clonících obránců Budějovic.
 
78
Žlutou kartu dostává Štěpán Langer (SK Sigma Olomouc).
 
77
Švejdův nadýchaný centr z levého konce hřiště propadl přes střed vápna, jenže za vzdálenější tyčkou na něj další z Českobudějovických nedosáhl.
 
75
Také jihočeský rohový kop zůstal nezakončen a hra se znovu rychle otočila na druhou stranu. Střela z levé strany však Vávru neohrozila.
 
74
Rohový kop Sigmy další šanci nepřinesl, Dynamo se ubránilo a přešlo do protiútoku, jenž byl zakončen sraženou střelou z dvaceti metrů.
 
74
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Sladký, přichází Adam Bednár.
 
72
David Vávra si doskočil pro centr letící po koncové čáře a rychle rozehrál, jenže jeho kolegové došli jen kousek za půlku.
 
71
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Collin, přichází Jan Carda.
 
70
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Filip Ardamica, přichází Jan Martinec.
 
67
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Nízký, přichází Tomáš Macháček.