1:1
(1:0)
Komentuje: Daniel Fekets

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou!

Svěřenci Vlastmila Petržely ani tentokrát nevyhráli na domácí půdě a ještě zdaleka nejsou zachráněni. Mají však k záchraně blízko, jelikož mají 29 bodů. Na patnáctý Baník Ostrava mají náskok 4 bodů, ale v sestupovém pásmu je namočena hned polovina ligy, takže závěrečné kola budou zajímavá.

Naopak Bohemians se mohou radovat z cenného venkovního bodu a momentálně mají klokani na svém kontě už 36 bodů. Ve své úspěšné sezoně se tak mohou těšit na poslední 4 duely.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:2.

Zápas nám nakonec skončil dělbou bodů. Zlín se nechal připravit o vítězství až v samotném závěru. Úvodní branka padle již ve druhé minutě, když se uvolnil Ubong Moses Ekpai a prostřelil Fryštáka. Vyrovnání přišlo až ve třetí minutě nastaveného času. Trefil se Martin Hašek a stanovil tak konečné skóre na 1:1.

90+3

90+3
Bohemians právě vstřelili branku!
Klokani vyrovnávají z ničeho nic. MARTIN HAŠEK si našel odražený balón, křikl si na spoluhráče, aby mu míč nechal a vystřelil svou silnější levou nohou na zadní tyč. Zlámal byl bez šance. Zlín tak přišel o výhru velmi lacině.

90+2
Džafič si pěkně stáhl nákop Zlámala a snažil se na hranici vápna uvolnit Mehanoviče. Mehanovič se ke střele nedostal, jelikož mu chyběl krok.

90+1
Už probíhá nastavený čas a Vlastimil Petržela chystá taktické střídání.

90+1
Zlámal opět podržel míč v rukavicích a vyčkal na Maška, který k němu přiběhl.

90
Žlutou kartu dostává Michal Šmíd (Bohemians Praha 1905).

89
Zlámal si stáhl vysoký centr z levé strany. Hašek se pak ještě Zlámalovi omlouval, že s ním šel do kontaktu.

88
Na hrot se vytáhl stoper Bohemians Šmíd. Jde vidět, že hosté už chtějí hrát vabank.

87
Čerstvý Džafič se zbavil poblíž šestnáctky svého protihráče a levačkou pálil na zadní tyč. Branku netrefil, ale pokus to rozhodně zlý nebyl.

86
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Ubong Moses Ekpai, přichází Adnan Džafić.

86
Po nákopu Martina Dostála se opět píská útočný faul, protože Tetteh použil při souboji s Bačem ruce.

85
Dnešní utkání sleduje na zlínské Letné 3 852 diváků.

84
Ekpai vybojoval aut na útočné polovině. Zlín v těchto chvílích rozhodně nikam nespěchá.

83
Gajič je lehce otřesen, a tak musí být odnesen za brankovou čáru.

82
Tetteh s Haškem šel do ostrého souboje se zlínským stoperem Gajičem. Nakonec to sudí Pechanec posoudil jako útočný faul, a tak bude rozehrávat Zlámal.

81
Hosté se zatím stále nemohou dostat do nějakého tlaku. Ve druhém poločase to není rozhodně výkon, který by si Martin Hašek přál.