konec Bohemians Praha 1905 – AS Trenčín
5:1
(2:0)
Komentuje: David Suchý
 
Je konec! Fotbalisté Bohemians 1905 nakonec zvládli dnešní utkání tím nejlepším možným způsobem, a sice svému soupeři nasázeli hned pět branek. Trenčín si také připravil řadu velkých šancí, avšak koncovka byla pokaždé bídná. Ke konci zápasu přišla alespoň kontaktní branka, kterou obstaral Paur. Nezaujatý fanoušek se při sledování dnešního zápasu rozhodně nenudil, k vidění byla ofenzivní podívaná.
 
90
Konec zápasu.
 
89
Do konce zápasu nezbývá už moc času. Dnešní utkání se spíše už jen dohrává, výsledek 5:1 bude zřejmě konečný.
 
87
Trenčín právě vstřelil branku!
Je tu alespoň čestná branka slovenského celku! JAKUB PAUR si navedl míč blíže k pokutovému území, načež jeho lehce tečovaná střela zapadla až za brankáře.
 
86
Bohemians právě vstřelili branku!
Tak ještě jedna branka! Parádní kolmice našla naběhnuvšího DOMINIKA MAŠKA, který využil podklouznutí protihráče a posléze přízemní střelou nedal Morgošovi šanci.
 
84
Máme před sebou posledních pět minut. Trenčín i nadále zkouší vstřelit kontaktní branku, obrana soupeře ale zatím odolává.
 
83
Další paráda v podání Bukariho, který je jednoznačně nejaktivnějším hráčem svého celku. Tentokráte se ghanský křídelník pokusil obstřelit branku, míč ale skončil kousek nad.
 
82
Na zelený pažit ulehl Vaníček, načež hlavní sudí zavolal lékařský personál. Střelec čtvrté branky nakonec odkulhal za postranní čáru.
 
81
Kabajev si ukázkově zpracoval balón a poté polovysokou nabídkou hledal Maška. Druhý jmenovaný se nakonec do zakončení nedostal.
 
80
Aktivní Bukari si hodil míč na pravačku a poté vypálil. Nebyla to vůbec špatná střela, avšak Kouba se prezentoval dobrým zákrokem.
 
79
Anglický zadák Lawrence neměl potíže s ubráněním Kabajeva. Posléze ještě sám dokázal založit protiakci, kterou táhne Umeh.
 
78
Akce na jeden dotek nakonec nepřinesla nic závratného, i tak se Bohemians drží u balónu. Autového vhazování se chopí Dostál.
 
77
Lawrence tak dlouho zpracovával rozehrávajícího Švece, až mu byl odpískán nedovolený zákrok. Klokani nikam nespěchají.
 
76
Azango se po delší době dostal k míči, kterým ale nedokázal najít své kolegy. Trenčín opět sevřel svého soupeře.
 
75
Mašek prohrál přetahovanou o balón, díky čemuž se soupeř dostal k autovému vhazování. Stále ale sledujeme velice nepřesné kombinace.
 
74
Vynikající Kouba! Bukari dokázal prostrčit míč do velké šance na Umeha, který ale tváří v tvář brankáři zaváhal.
 
73
Nyní je pískán útočný faul Kabajevovi, který si v šestnáctce pomáhal rukama. Brankář Morgoš rozehrál příliš rychle, odkop se bude opakovat.
 
72
Máme před sebou něco málo přes dvacet minut. V posledních vteřinách sledujeme ofenzivní hitparádu, které nechybí vážnější příležitosti.
 
71
Trenčín se sice dostal do obrovské šance, zakončující Umeh se ale nacházel v ofsajdu. I tak napálil pouze spojnici branky.
 
70
Kabajev uplatnil svůj důraz, díky kterému přelstil bránícího protihráče. Ruskému forvardovi ale nevyšla koncovka, míč skončil vedle.