konec FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905
1:2
(0:0)
Komentuje: Jáchym Tůma
 
Z boleslavské Adidas Arény je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
 
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1.
 
Je dobojováno a z tříbodového zisku se mohou radovat hosté. Ti se vítězství v tomto duelu zasloužili, jelikož Boleslav se velice trápila v kombinaci a svým fanouškům nepředvedla téměř nic. Skóre otevřel tři minuty po začátku druhého poločasu Vaníček. O osm minut později ale dostali možnost pokutového kopu domácí a Magera se nemýlil Hosté byli poté aktivnější a nakonec to neslo své ovoce, v 63. minutě totiž vítěznou branku vsítil po individuální akci Nečas.
 
90+4
Konec zápasu.
 
90+3
Boleslav měla ještě jeden přímý kop, avšak ani z toho se vyrovnání nedočkala.
 
90+3
Žlutou kartu dostává Josef Jindřišek (Bohemians Praha 1905).
 
90+2
Stronati nyní tak dlouho váhal s rozehrávkou, až se mu to nakonec málem vymstilo, jelikož Reiter jen těsně nedosáhl na jeho přihrávku.
 
90+1
Hlavní sudí ještě nastaví tři minuty.
 
90
A Boleslav bude dohrávat v deseti! Chaluš nezachytil náběh Tetteha a svoji chybu musel hasit faulem, za který vidí druhou žlutou a následně červenou kartu.
 
89
Domácím už moc času na vyrovnání nezbývá a Bohemians si zatím zkušeně hlídají svůj náskok. Nyní vybojoval faul na svoji osobu Tetteh.
 
88
Z následného rohového kopu domácích nic světoborného nevzniklo.
 
87
Tak to je neuvěřitelné! Pauschek poslal do vápna velice dobrý centr, na který si naskočil Mingazov. Zakončení domácího borce ale trefilo pouze Fryštáka, jenž poté ještě vyškrábl míč před dorážejícím Magerou.
 
86
Hubínek dostal chvilku času a okamžitě cpal balon do vápna. Jeho centr byl ale nepřesný a na míč nikdo z aktérů dnešního mače nedosáhl.
 
85
Boleslavští měli k dispozici rohový kop, pro Přikrylův centr si ale v klidu došel Fryšták.
 
84
Přikryl nyní aktivně napadal rozehrávku hostů, avšak počínal si až příliš důrazně a je mu pískán faul.
 
83
Žlutou kartu dostává Daniel Krch (Bohemians Praha 1905).
 
82
Matějovský se pokusil lehkým dloubáčkem uvolnit Fleišmana, před nímž ale na poslední chvíli zasáhl s vypětím všech sil Dostál.
 
81
Dnešnímu utkání přihlíží 3020 diváků.
 
80
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází David Bartek.
 
79
Matějovský se ihned po zisku balonu rozhlížel, komu by přihrál. Nakonec si vybral rozběhnutého Mingazova, před kterým ale zasáhl Šmíd.