konec Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc
1:1
(0:1)
Komentuje: Adam Kolář
 
Z mé strany je to pro dnešní večer z Ďolíčku vše. Loučím se s vámi a zase někdy se budu těšit na počtenou.
 
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:4.
Střely mimo: 4:1.
Rohy: 11:6.
 
Je za námi devadesát minut atraktivní podívané. Sledovali jsme naprosto vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase se prosadili pouze domácí fotbalisté, konkrétně Martin Hašek, a tak si oba dnešní soupeři připíšou do tabulky jeden bod za remízu 1:1.
 
90+2
Konec zápasu.
 
90+2
Dlouhý balon za obranu Bohemians měl najít Hálu. Nakonec ale doletěl až k brankáři Fryštákovi.
 
90+1
Tetteh si to namířil znovu po levé straně, narazil ale na Jemelku, který domácímu útočníkovi odebral balon tak šikovně, že záhy mohl bez potíží rozehrát.
 
90
Nastavovat se budou dvě minuty.
 
89
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Houska, přichází Michal Obročník.
 
88
Přetažený centr sice dokázal jeden z domácích hráčů poslat směrem na bránu, balon však trefil jen Maška, od nějž se odrazil mimo.
 
87
Klokani vybojovali ještě jeden rohový kop.
 
86
Tetteh se pokusil projít do vápna hostí individuálně z levého křídla. Svými kličkami ale soupeři hlavu nezamotal, a tak byl o míč připraven.
 
85
S postupem času přibývají nepřesnosti s obou stran, oba celky mohly založit poměrně zajímavý brejk, který v obou případech skončil ještě v zárodku vinou nepovedeného pasu.
 
84
Hra se velmi rychle zase přesunula na druhou stranu. Do šestnáctky Olomouce přilétl centrovaný balon, jenž se pokusil Tetteh usměrnit akrobaticky mezi tři tyče. Nůžky se mu ale nevyvedly.
 
83
Také Moravané by rádi z dnešního duelu vytěžili všechny tři body. Houska se pokoušel propálit Fryštáka z ostrého úhlu, úspěšný také nebyl.
 
82
Míč propadl do malého vápna, kde se strhl velký závar. Nakonec z bezprostřední blízkosti střílel Hůlka, jenž ležícího Buchtu propálit nedokázal.
 
82
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jevgenij Kabajev, přichází Benjamin Tetteh.
 
81
Kabajev s Jindřiškem operovali na pravém křídle a po několika soubojích získali pro svůj celek roh.
 
80
Nakonec zdlouhavá kombinace skončila jen nepřesný centrem. Úplně stejně si záhy počínali také fotbalisté Bohemians a protože balon skončil až v zámezí, uvede ho brankář Buchta do hry odkopem.
 
79
Zdá se, že hra po necelých osmdesátí minutách vůbec poprvé trochu ztratila spád. S míčem hrají hosté, kteří se ovšem nijak výrazně směrem dopředu nehrnou.
 
78
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Tomáš Zahradníček, přichází Martin Hála.