konec Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
0:1
(0:0)
Komentuje: Adam Kolář
 
Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy se těším na počtenou.
 
Utkání je u konce. Jedinou branku vsítil Martin Doležal, který tak svému celku zařídil tři body. Jablonečtí nebyli vyloženě horším celkem, šancí si ale klokani určitě vytvořili více, hosté se do dalších příležitostí dostali až v samotném závěru po brejkových situacích. Pro hráče trenéra Kluckého se tak jedná o velmi cenné tři body z venku, na straně domácích se zase potvrdilo, že je nadále trápí koncovka.
 
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 8:3.
Střely mimo: 3:3.
Rohy: 2:3.
 
90+2
Konec zápasu.
 
90+2
Mihálik měl na kopačce již podruhé potvrzení jablonecké výhry. Opět na něj zívala téměř nestřežená svatyně, jablonecký středopolař ale opět trefil jen posledního hráče Bohemians.
 
90+1
Stejně jako v prvním poločase se nastavují dvě minuty.
 
90
Na druhé straně jsme viděli volný přímý kop ze střední vzdálenosti. Míč propadl do vápna, kde se strhl až hokejový závar, nakonec se ale nikdo v zelenobílém k pořádné střele neprotlačil, a tak skákavý míč ukryl do svých rukavic brankář Hrubý.
 
89
Žlutou kartu dostává Nikola Janković (FK Jablonec).
 
89
Masopust měl před sebou spoustu prostoru na levém křídle, míč si tak navedl až k šestnáctce a následně centroval, přihrávka vzduchem se mu ale vůbec nepovedla.
 
88
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Jaroslav Zelený.
 
87
Mohlo být definitivně rozhodnuto! Na druhé straně se jablonečtí hráči prokombinovali až do šestnáctky a do téměř odkryté svatyně Fryštáka zakončoval Mihálik, jeho ránu ale na poslední chvíli jeden z klokanů zablokoval.
 
86
Jeden z domácích hráčů si hezky naběhl na přední tyč a snažil se míč lehce usměrnit k tyči vzdálenější tu ovšem o pár čísel minul.
 
85
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Josef Jindřišek, přichází Antonín Vaníček.
 
84
Hašek zahrával volný přímý kop, z nějž dokázal najít jednoho ze svých spoluhráčů, který se procpal do zakončení, jeho hlavička se však o jednoho z beků odrazila mimo.
 
83
Žlutou kartu dostává Vladimir Jovović (FK Jablonec).
 
82
Bohemians se v závěru snaží s výsledkem ještě něco udělat. Dlouhý aut prodlužoval za sebe Šmíd, Hrubý ale vyběhl a míč chytil do náruče.
 
81
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Ondřej Mihálik.
 
80
Po zpackané přihrávce se ale žádná protiakce nekonala. Naopak ve vápně Vršovických se do zakončení tlačil Tecl, který byl odstaven až na poslední chvíli.
 
79
Hosté se postupně dostali až na polovinu Bohemians, tam ale jejich postupná akce skončila a zelenobílí mohou zavelet k dalšímu útoku.
 
78
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Siim Luts, přichází Milan Jirásek.